Tasakaaluoad

Lisa ostukorvi

Tasakaaluuba on oma kujult justkui kaks omavahel ühendatud tasakaalupalli. Uba on tasakaalupallist stabiilsem võimlemisvahend ja sobib seetõttu väga hästi koertega võimlemiseks. Võimlemisoa puhul on oluline, et uba oleks sümmeetriline (st mõlemad palli osad on ühesuurused) ning see on Gymnic® ubade puhul tagatud. Gymnic® ubade tekstuur on väga mõnus, koerad tunnevad end seal seistes mugavalt ning ei libise.

Tasakaaluuba peaks ideaalis olema sellise suurusega, et koer oale pikuti mugavalt seisma mahuks. Kui valida sellest väiksem uba, siis peaks arvestama, et harjutusi saab teha vaid esikäppi või tagakäppi oale asetades.

Mida tähendab lõhkemiskindel (ingl. k. burst resistant quality)? Lõhkemiskindel tähendab, et terava esemega kokkupuutes ja kahjustada saades vajub tasakaaluvahend aeglaselt tühjaks. See on parim võimalik variant koertega töötades. Lõhkemiskindel variant tasub igal juhul valida harjutusteks, kus koer hüppeb varustusele, samuti tasub lõhkemiskindel variant valida suurele koerale. Erinevaid Gymnic® tasakaaluube on koertega võimlemisel kasutatud aastaid ning nende toodete puhul on sobivus koertega töötamiseks tagatud ka ubadel, mis ei ole lõhkemiskindlad.

Tasakaaluuba Ø 30 cm, sinine, sobib väikesele koerale. NB! Ei ole lõhkemiskindel.

Tasakaaluuba Ø 40 cm, punane, sobib väikesele koerale. NB! Ei ole lõhkemiskindel.

Nagadega tasakaaluuba Ø 50 cm, oranž, sobib kuni keskmist kasvu koerale. Nagad pakuvad täiendavat kehatunnetuse arendamist. NB! Ei ole lõhkemiskindel.

Tasakaaluuba Ø 55 cm, roheline, sobib kuni keskmist kasvu koerale. On lõhkemiskindel.

Tasakaaluuba Ø 70 cm, sinine, sobib kuni keskmist kasvu koerale. On lõhkemiskindel.