Müügitingimused

Veebipoe nosupet.com (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Pipfit (registrikood 14261425), asukohaga Viimsi põik 9, 12112, Tallinn.

Veebipood nosupet.com müüb lemmikloomatooteid, sealhulgas Eestis käsitsi valmistatud tooteid.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
1.1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
1.2. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
1.3. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
1.4. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.
1.5. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
1.6. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
1.7. Toodete ostmisele kohalduvad käesoleva dokumendi tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

2. Tellimuse vormistamine
2.1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.
2.2. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis.
2.3. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille alusel saadetakse kliendile tellimuse arve koos maksetingimustega. Pangalinkidega Veebipoes tasuda ei saa.
2.4. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
2.5. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
2.6. Gymnic® tooteid  ei ole jooksvalt laos ning nende kohaletoimetamisaeg on ligikaudu 8 nädalat.
2.7.  Gymnic® toodete tellimine toimub iga paari kuu möödudes, jooksvalt tellimusi tootjale ei edastata. Vastav info on ka tellimise lehel eraldi välja toodud.

3. Toodete saadavus, fotod ja kirjeldused
3.1. Veebipood teeb kõik võimaliku, et e-poes kuvatud fotod toodetest vastaksid tegelikkusele. Toodete fotode värvid võivad tunduda erinevad erinevatel ekraanidel ja erinevates valgustes.
3.2. Veebipood teeb kõik võimaliku, et toodete kirjeldused ning juhised oleksid ammendavad ning ajakohased.
3.3. Veebipoes müüdavate käsitöötoodete puhul tuleb arvestada käsitsi valmistamisest tingitud variatsiooni toodete vahel.

4. Tellimuse valmimine
4.1. Tellimustööna valmivate toodete juures on välja toodud, et tegu on tellimustööga ning toote valmimine võtab aega. Konkreetse toote orienteeruv valmimisaeg on toodud iga toote juures eraldi.
4.2. Tellimustööna valmivaid tooteid hakatakse valmistama peale kliendi makse laekumist Veebipoe arvelduskontole.
4.3. Nädalavahetusel laekunud tellimusi hakatakse täitma tellimusele vahetult järgneval esmaspäeval.
4.4. Tellimustöö täitmiseks kuluv aeg ei sisalda kättetoimetamiseks kuluvat aega.
4.5. Kui mingil põhjusel ei ole Veebipoel võimalik kliendi tellimust lubatud ajaks täita, siis teavitatakse sellest klienti esimesel võimalusel.

5. Kohaletoimetamine
5.1. Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.
5.2. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 4-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.
5.3. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.
5.4.  Gymnic®  toodete kohaletoimetamisaeg on ligikaudu 8 nädalat.
5.4. Veebipoest ostes on võimalik valida Omniva või Smartposti pakiautomaati toimetamise vahel. Samuti on võimalik kaubale Tallinnas ise järgi tulla.
5.5. Kui tellitud kaup on jõudnud Omniva/Smartpost pakiautomaati, tuleb saajale selle kohta teade SMS-i teel, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi
5.6.  Tellitud toode peaks kliendini jõudma ideaalses korras ja kinnises pakendis. Kui pakend on transpordil viga saanud, siis palume kliendil koheselt teada anda e-posti teel info@nosupet.com või helistades +372 56 254 663.
5.7. Veebipoe tellimuse kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui toode on jõudnud kliendi poolt soovitud Omniva või Smartposti pakiautomaati  

6. Taganemisõigus
6.1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
6.2. Taganemisõigus ei kohaldu tellimustööna valminud toodetele.
6.3. Tellimustööna valmivaid tooteid on võimalik ümber vahetada ainult juhul, kui toode ei vasta tellimuses esitatud parameetritele nagu toote liik, suurus või värv või kui tootel on silmnähtavad tootmisdefektid.
6.4. Käsitsi valmistatud tooted ei ole üksteisega identsed ning seetõttu ei arvestata füüsiliste parameetrite ega kvaliteedivigade alla loomulikke käsitsi valmistamisel tekkivaid erisusi.
6.5. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
6.6. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
6.7.  Gymnic® tooted peavad tagastamisel olema  originaalpakendis, originaalarvega, kõigi markeeringutega ning ei tohi olla kasutatud. Kinnised kilepakendid ei tohi olla avatud! Originaalpakend peab olema terve.
6.8. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
6.9. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile info@nosupet.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
6.10. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
6.11. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
6.12. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
6.13. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
6.14. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
6.15. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

7. Pretensiooni esitamise õigus
7.1. Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. Puudustest palume koheselt teada anda e-posti teel: info@nosupet.com 
7.2. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest. 
7.3. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba.
7.4. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
7.5. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

8. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
8.1. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
8.2. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
8.3. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
8.4. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

9. Vaidluste lahendamine
9.1. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@nosupet.com või helistada telefonil: +372 56 254 663
9.2. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.
9.3. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin.
9.4. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.
9.5. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
9.6. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.