Taskuvaras

NB! Lõpumüügi soodustus ilmub toote ostukorvi lisamisel.
Lisa ostukorvi
Taskuvaras on nutikas koerte mänguasi, mis koosneb tervest reast taskutest, kuhu saab maiuseid peita. Koer leiab nina kasutades maiused ning asub seejärel välja nuputama, kuidas need kätte saada. Taskuvarga saab koerale mängimiseks laotada põrandale või riputada nurkades olevate nööride abil üles, näiteks puuri külge.

Taskuvarast on saadaval kolmes suuruses:
- väike (ca 40-45 cm lai, 35-40 cm kõrge, 18 taskut)
- keskmine (ca 45-50 cm lai, 40-45 cm kõrge, 27 taskut)
- suur (ca 75-80 cm lai, 40-45 cm kõrge, 40 taskut)

Taskuvaras ei ole mõeldud närimiseks, sikutamiseks ega viskamiseks. Alati lase koeral mängida Nosu mänguasjadega ainult järelvalve all ja eemalda mänguasi, kui koer seda närima või muud moodi lõhkuma hakkab!

Koerale Taskuvarast tutvustades aseta maiused koera nähes paari taskusse ning jäta taskusuud lahti. Kiida koera maiuste otsimise eest ning püüa alguses panna maiused taskusse nii, et koeral need lihtsalt kätte õnnestuks saada. Paljudel koertel on lihtsam alustada maha laotatud Taskuvargaga.  Koer võib tasku avamiseks kasutada nii oma suud kui ka käppasid, aga ära lase koeral Taskuvarast kaapima või lõhkuma hakata.

Raskustaset saab tõsta, kui asetada maiuseid rohkematesse taskutesse, vajutada taskusuud kinni või riputada Taskuvaras üles.

Taskuvaras valmistatud kvaliteetsest fliisist (100% polüester) ning on masinpestav 30 kraadi juures.