Nosu nuuskimismatt - vali ise värv!

Lisa ostukorvi
Vali ise värvid, millega Nosu nuuskimismatti saada soovid! Matis saab kokku panna 3 värvi, mille valiku leiad kõrvalolevalt pildilt. Vali rippmenüüst mati põhivärv ning kirjuta lisavalikute lahtrisse kuni kaks täiendavat värvi, millega Nosu matti saada soovid. "Vali ise värv!" matid valmivad tellimustööna 4-5 tööpäeva jooksul.

Väike Nosu on punutud 28 cm läbimõõduga plastikust alusele ning on valikus olevatest nuuskimismattidest kõige kergem ning lihtsam näiteks trenni või näitusele kaasa võtta.

Keskmine Nosu on punutud 35 cm läbimõõduga plastikust alusele ning on väga mõnus kombinatsioon kergemast matist, mis on samas peaaegu sama suur kui Suur Nosu.

Suur Nosu on meie kõige suurem pakutav nuuskimismatt, mis on punutud raskele ca 30x40 cm kummist alusele, tänu millele peaks Suur Nosu sobima ka jõulisele nuuskijale. Suur Nosu on meie kõige tihedam nuuskimismatt ning pakub meie valikus olevatest nuuskimismattidest ka kõige suuremat väljakutset koerale.

Kõik Nosu nuuskimismatid on masinpestavad õrnal režiimil 30 kraadi juures ning kannatavad trummelkuivatust kuni 400rpm. Soovitame matti pesta võimalikult harva ning kuivatada soojas. NB! Suur Nosu on raske, soovitame seda pesta koos muude esemetega ning kontrollida pesumasina kasutusjuhendist, kuidas raskeid asju masinas kõige kindlam pesta on.

Nosu narmad on valmistatud kvaliteetsest fliisist (100% polüester) ning alus on plastikust (Väike ja Keskmine Nosu) või kummist (Suur Nosu).