KKK

Korduma kippuvad küsimused
Mis on paracord?
Paracord nöör ehk parachute cord oli kasutuses II maailmasõjas langevarjunöörina ning praeguseks on levinud mitmekülgne tugev nöör, mis on ilmastikukindel, ei hallita ega mädane. Paracordist hakati punuma käepaelu, et vajadusel nöör käepärast oleks. Samamoodi võib nööri ju "hoiustada" hoopis koera kaelas :) Nosu kaelarihmad on valmistatud USA-s toodetavast Paracord 550 Type III nöörist, käepaelad Paracord Type I nöörist.

Kas punutud kaelarihmad on piisavalt tugevad?
Nosu kaelarihmade puhul on kvaliteet ja vastupidavus meie nr 1 eesmärk. Kõik rihmade materjalid oleme valinud just sellest lähtuvalt.
Kaelarihm on punutud paracord nailonnöörist ümber kahe kuni nelja nööriga tuumiku (ühe nööri kandevõime on 249 kg). Fikseeritud kaelarihmade pandlad on kvaliteetsed Saksamaal valmistatud Alu-Max™ pandlad, mille tugevus ületab oluliselt plastikpannalde oma. Reguleeritavate rihmade pannal on roostevabast terastest spetsiaalselt hobuste ja koerte tarvikute jaoks mõeldud pannal. Kinnitusaasad on valmistatud keevitatud roostevabast terasest. Reguleeritavate rihmade "nahkne" osa on valmistatud USAs toodevast BioThane® materjalist, mis on ilmastikukindel ning mida peetakse üldiselt nahast tugevamaks ja vastupidavamaks.

Kuidas Nosu kaelarihma või käepaela hooldada?
Kõige parem on Nosu kaelarihmasid ja käepaelu regulaarselt pesta käsitsi jaheda veega, vajadusel kasutada seepi. Soojas vees võib paracord ca 10% kokku tõmmata. Pestud punutist lasta kuivada õhu käes.

Kuidas mõõta kaelarihma pikkust?
Nii fikseeritud kui ka reguleeritavate kaelarihmade pikkust palun mõõta ühte moodi nagu näidatud alloleval pildil. Fikseeritud kaelarihma sisemine ümbermõõt on teie tellitud pikkus (+/- 1 cm - tegu on ikkagi käsitööga :) ). Reguleeritava rihma puhul palun tellida sellises mõõdus rihm, et saaksite vajadusel rihma nii väiksemaks kui ka suuremaks reguleerida. Palun mitte tellida olemasoleva rihma pikkust, seda tellides jääb Nosu kaelarihm teie koerale suureks!


Kuidas mõõta käepaela pikkust?
Käepaela pikkuse mõõtmiseks valige esmalt koht randmel, kus soovite käepaela kanda (üldjuhul randme "nuki" kohal). Mõõtke ära randme pikkus ja tellige mõõdetud pikkus. Varu mugavuseks ei ole vaja teil omalt poolt lisada, me paneme ise 0,5 cm pikkusele juurde, et käepael hästi istuks.


Kui kaua tellimuse valmistamiseks läheb?
Kõik tooted valmivad vastavalt tellimusele. Standardvalikus toodete jaoks tuleks arvestada 10-14 tööpäeva. Me valmistame tooted nii kiiresti kui võimalik. "Disaini ise" toodetega tuleks juurde arvestada aeg lõpliku disaini kokkuleppimiseks ning vajadusel vajalike materjalide tellimiseks (ca 7 tööpäeva), st "Disaini ise" toodete valmimisaeg võib olla kuni 21 tööpäeva. Kuigi ma julgen öelda, et üldjuhul on see oluliselt lühem :)

Kas tooted on tagastatavad või ümbervahetatavad?
Kõik standardvalikus olevad tooted, st standardsuurused ja -värvid, on tagastatavad või ümbervahetatavad 14 päeva jooksul. Selleks ei tohi toode olla kasutatud ning tootel peavad küljes olema originaalsildid. Tagastamiskulud katab ostja.

"Disaini ise" tooted ei ole tagastatavad ega ümbervahetatavad. Käepaelte puhul võib mõnel juhul olla võimalik vajadusel toodet väiksemaks teha. Kui mõne tootega mure on, siis kindlasti palun mulle kirjutada ja küsida.