Kaelarihm Kolm Punkti

Hind 22-28€ sõltuvalt pikkusest.
Lisa ostukorvi
Keskmistele koertele sobiva mustriga kaelarihm, mille laius on ca 2,6 cm ning paksus ca 1,1 cm.

Palun täpsustage oma värvieelistus lahtris "Lisasoovid toote kohta". Värvivaliku ja tähistuse leiate toote juures olevalt pildilt. Vahel juhtub, et valitud värvi ei ole kohapeal olemas, sel juhul võtan teiega ühendust.

Antud kaelarihmad ei ole reguleeritava pikkusega ning valmistatakse tellimustööna 3-4 tööpäeva jooksul. Tellides palun valida pikkus, mis kaelarihm reaalselt olla võiks, et see mugavalt koera kaelas istuks.  Vaadake palun galeriist mõõtmise juhendit! Mõõtke mõõdulindiga koera kaela ümbermõõt sealt, kus kaelarihm istuda võiks. Asetage mõõdulindi ja koera kaela vahele kaks sõrme ning tellige selliselt mõõdetud pikkusega kaelarihm. Kaelarihm peaks istuma kaelas mugavalt, aga ei tohiks olla nii pikk, et see üle pea ära tuleb. Kaelarihma kätte saades arvestage, et tänu oma paksusele on kaelarihma üldpikkus pikem kui teie tellitud mõõt, aga sisemine ümbermõõt on teie tellitud pikkus.

Kaelarihm on punutud parcord nailonnöörist ümber kahe nööriga tuumiku (ühe nööri kandevõime on 249 kg). Kaelarihma pannal on kvaliteetne Saksamaal valmistatud Alu-Max™ pannal. Jalutusrihma kinnitamiseks on kaelarihmal terasest keevitatud ühenduskohaga D-aas. Piltidel olevatel toodetel võib olla helmeid ja plastikust pandlaid. Need ei sisaldu antud toote hinnas.

Paracord nöör ehk parachute cord oli kasutuses II maailmasõjas langevarjunöörina ning praeguseks on levinud mitmekülgne tugev nöör, mis on ilmastikukindel, ei hallita ega mädane. Paracordist hakati punuma käepaelu, et vajadusel nöör käepärast oleks. Samamoodi võib nööri ju "hoiustada" hoopis koera kaelas :) Nosu kaelarihmad on valmistatud USA-s toodetavast Paracord 550 Type III nöörist.

Hooldamine. Paracord nöörist kaelarihmad on lihtsasti hooldatavad, neid võib puhastada niiske lapiga või jahedas vees pestes ja lasta kuivada toatemperatuuril. Kaelarihmasid ei soovitata trummelkuivatada, pesta sooja veega ega kuivatada toatemperatuurist kõrgemal temperatuuril.

Ohutus. Mitte ükski kaelarihm ei ole 100% purunemiskindel. Iga kord enne kasutamist veendu, et kaelarihm on terve ja kahjustusteta.